More Website Templates @ TemplateMonster.com - January 09, 2012!

To, co mnie wyróżnia wśród wodzirei to:


  • radiowy głos, obycie sceniczne, dynamiczne prowadzenie zabaw, młodość, sprawność fizyczna, fantastyczny śpiew na żywo, świetny kontakt z gośćmi, MUZYKALNOSĆ, totalne zaangażowanie, klasa i kultura w prowadzeniu imprez.
  • Mogę poprowadzić zabawę zarówno w języku polskim jak i angielskim.
  • W cenie wykonuję utwory na żywo, na pierwszy taniec lub dedykowane wybranym osobom np. rodzicom, dziadkom lub przyjaciołom. To przede wszystkim prestiż i uznanie gości! Takie wesele zapada gościom w pamięć, bo goście doceniają przede wszystkim talent muzyczny i medialność. Przekonuję się o tym po każdym weselu, zbierając podziękowania za zaskoczonych gości i niezapomniane wrażenia.
  • Nie zapominam o najmłodszych – mam świetny kontakt z dzieciakami, a set zabaw dla maluchów zawsze się sprawdza!
  • Kontakt z gośćmi to podstawa! Oprócz animacji na parkiecie, przyśpiewek weselnych, dla urozmaicenia prowadzę z humorem zabawy przy stole. U mnie nikt się nie nudzi! Zabawę prowadzę od hucznego powitania Młodych w sali poprzez dynamiczną integrację gości w trakcie zabawy, właściwie dobraną muzykę, oczepiny i zabawy rywalizacyjne.
  • Muzyka to przede wszystkim wyselekcjonowane, największe przeboje, oryginalne wykonania największych gwiazd! Mam świetne wyczucie chwili, potrafię celnie dobrać muzykę lub jingiel, aby zaakcentować wybrany moment! To wszystko ma wpływ na to jak ludzie ocenią twoje wesele – czy będzie ono energetyczne i zaskakujące czy nudne i przewidywalne.
  • Co dodatkowo wyróżnia mnie na tle innych wodzirei - możecie Państwo zamówić u mnie kompletną oprawę muzyczną ślubu i macie komplet usług muzycznych w pakiecie. Demo zespołu ślubnego Cantabile znajdziecie Państwo na: www.cantabile.slubiki.pl i w zakładce ślub.

    Weź wodzireja, który porwie Twoich gości do zabawy. To od niego zależy jak ludzie zapamiętają twoje wesele.